Witam

Moim celem jest uchwycenie w kadrze najpiękniejszych i najważniejszych momentów Waszego życia. Emocje i uczucia są dla mnie tak samo istotne, jak ludzie czy sytuacje, bowiem tylko ich połączenie jest w stanie dać pełen obraz zdarzenia i sprawić, aby w kadrze jawiło się ono dokładnie tak, jak w rzeczywistości.

Tym, co wyróżnia podejmowane przeze mnie działania, jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, które przekłada się na to, że każdy z moich Klientów otrzymuje najbardziej unikalną pamiątkę, utrwalającą na fotografii wyjątkowe momenty, które zapisały się w jego sercu.

Wychodzę z założenia, że nie ma dwóch identycznych ceremonii ślubnych, przyjęć weselnych czy innych zdarzeń, a to ze względu na to, że każdorazowo tworzą je ludzie oraz to, co dzieje się w ich sercach i umysłach. Z kolei wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług fotograficznych sprawia, że w każdym momencie jestem w stanie służyć radą i pomocą.

Podczas ślubów towarzyszę Młodej Parze w trakcie całego dnia, nie pozwalając tym samym, aby jakikolwiek istotny moment uszedł uwadze mojej i mojego aparatu. Uwieczniam przygotowania wiążące się z wizytą u fryzjera i kosmetyczki oraz zakładaniem sukni ślubnej i garnituru, jestem z Młodą Parą podczas udzielanego przez jej Rodziców błogosławieństwa, a wychodzę dopiero nad ranem, po całkowitym zakończeniu oczepin.

Podejmuję się także organizacji pięknych i niepowtarzalnych sesji w plenerze, podczas których korzystam z wiedzy na temat Waszych pasji czy sposobów na wspólne spędzanie czasu.

Wśród moich usług znajdują się:

  • sesje narzeczeńskie,

  • fotografia ślubna,

  • fotografia rodzinna,

  • fotografia dziecięca,

  • foto-sesje w studio,

  • fotografia okolicznościowa (m. in. komunie, chrzty, studniówki),
    portrety.


Przykładowe prace można obejrzeć w portfolio.
Fotograf Małgorzata Kamińska
 ul. Antoniego Gromskiego 6/16 35-233 Rzeszów, woj. podkarpackie
 Tel: 507 864 384 E-mail: kontakt@fotografiarzeszow.com.pl NIP: 8132822973